Jesteś księgową lub właścicielem biura rachunkowego i wiesz, że musisz posiadać rozległą (a przede wszystkim aktualną) wiedzę na temat księgowości?

Sprawdź pakiet kursów VIP Mentoris

W codziennej pracy w księgowości potrzebna jest wiedza w szerokim zakresie: począwszy od podstawowych zagadnień, poprzez kwestie podatkowe, aż po rozliczenia VAT, rachunkowość zarządczą czy zapisy w KPiR.

Nie ukrywajmy jednak - trochę tego jest. Tak ogromny obszar do opanowania powoduje, że trudno przyswoić wszystkie kwestie “na pamięć” i czasami już gubisz się w tym, gdzie szukać poszczególnych przepisów czy jak zastosować wiedzę w codziennej pracy.

Może masz wątpliwości, jak praktycznie rozwiązywać pewne problemy księgowe?

A może jesteś po studiach i chcesz, aby w pracy nic Cię nie zaskoczyło i by mieć pewność, że szybko awansujesz na bardziej samodzielne stanowiska?

Niezależnie od sytuacji - pakiet kursów VIP Mentoris to coś dla Ciebie!

Zamawiam pakiet kursów VIP

Wyobraź sobie, że w jednym miejscu masz dostęp do zawsze aktualnych wykładów online, pogrupowanych w tematyczne lekcje, które zawierają cały wachlarz kwestii księgowych, z którymi najczęściej spotykasz się w codziennej pracy.

Nie musisz się martwić, że coś Cię zaskoczy, albo że będziesz korzystać z podręczników z przestarzałymi informacjami, co później może się skończyć poważnymi konsekwencjami.

Kiedy podejmiesz decyzję, że chcesz się rozwijać w księgowości, możesz czuć pewność siebie, wynikającą ze świadomości, że masz dostępne wsparcie w postaci jasnych, klarownych kursów online, przedstawionych na przykładach i wygodnych quizach, dzięki którym przyswojenie zasad będzie przyjemnością, nie przykrym obowiązkiem.

Możesz codziennie w pracy czekać z energią na nowe wyzwania, bo wiesz, że nic Cię nie zaskoczy - rozwiązania najczęstszych problemów księgowych, które spędzają sen z powiek Twoim kolegom, dla Ciebie nie są żadnym wyzwaniem.

All courses section1 image1 m

Tak może być… tylko że jak to zrobić, jeśli nie masz dostępu do pakietu VIP kursów rachunkowości?

Możesz oczywiście iść na kurs stacjonarny, zrobić tonę notatek - ale niestety po jakimś czasie wiedza może się zdezaktualizować.

Możesz też wykupić pojedynczy kurs rachunkowości, ale wówczas jest ryzyko, że utkniesz, kiedy zakresy zagadnień zaczną na siebie nachodzić.

Czujesz, że jedynie w sytuacji, kiedy masz pełen ogląd przepisów rachunkowości, będziesz w stanie rozwijać swoją karierę w księgowości dynamicznie i bez poczucia, że coś Ci umyka.

Właśnie dla takich osób jak Ty stworzyłam możliwość zamówienia pakietu profesjonalnych kursów rachunkowości VIP od Mentoris.

Dla osób, które chcą mieć pewność, że nic im nie umknie i chcą mieć pewność, że są przygotowane do pełnienia funkcji samodzielnej księgowej, kierownika ds. księgowości, czy prowadzić własne biuro rachunkowe.

Jeśli więc do tej pory dręczyły Cię wątpliwości, który kurs wybrać, a jesteś w 100% pewien, że stawiasz na karierę w księgowości, to ten pakiet jest czymś dla Ciebie!

Co otrzymujesz w ramach pakietu kursów VIP?

Roczny dostęp do pełnej wersji VIP wszystkich poniższych kursów:

Uczysz się w dowolnym momencie, a ja zrobię wszystko, aby Ci tę naukę ułatwić: czekają na Ciebie wykłady wideo, quizy, praktyczne przykłady i rozwiązania typowych zagadnień, testy online…

Dodatkowo po zaliczeniu testów z danego kursu na co najmniej 50% otrzymasz do każdego kursu, który jest certyfikowany, certyfikat ukończenia. Certyfikat ten będzie potwierdzeniem Twoich kwalifikacji dla pracodawcy.

Dzięki zapoznaniu się z pakietem kursów jesteś w pełni przygotowany do pełnienia samodzielnych funkcji w księgowości, otworzenia własnego biura rachunkowego, czy też zapewnienia odpowiednich kwalifikacji swoim pracownikom.

Po przejściu tych kursów poczujesz, że rachunkowość nie ma przed Tobą tajemnic! Kursy zostały przygotowane w ten sposób, aby rozwiać najczęściej się powtarzające wątpliwości i kładą wielki nacisk na praktyczne zastosowanie zagadnień w codziennej pracy.

Nie wiesz, czy to coś dla Ciebie?

Zapoznaj się z opiniami poniżej i przekonaj się, że warto!

Ewelina Sarnecka
Księgowa w biurze rachunkowym

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Magdalenie za kursy i sposób w jaki są one prowadzone. Obecnie kończę staż jako pomoc księgowej a dzisiaj dostałam pierwszą pracę na samodzielnym stanowisku w biurze rachunkowym. Na razie będę pracować na PKPiR, ale z czasem przejmę również firmy na pełnej księgowości. Przeszłam dwa etapy rekrutacji. Kiedy na pierwszym spotkaniu mówiłam o działalności mieszanej, układaniu proporcji i ewentualnych korektach - od razu zostałam zaproszona na kolejną rozmowę. :) A to wszystko dzięki temu, że potrafi Pani świetnie przekazać swoją wiedzę. Od jakiegoś czasu polecam znajomym Pani stronę i na własnym przykładzie udowadniam, że warto :) Jeszcze raz dziękuję!!!

Róża Dulniak
Administrator systemów księgowych

Na naukę z kursem "Podstawy rachunkowości" w Mentoris zdecydowałam się ze względu na wykonywaną pracę. Co prawda nie jestem księgową ale pracuję z osobami zajmującymi się księgowością. Pracuję w dziale IT jako administrator systemów, między innymi również systemu księgowego. Z tego też względu liczy się tu nie tylko wiedza techniczna ale również merytoryczna z zakresu księgowości. Dzięki ukończeniu kursu zdobyłam szeroką wiedzę księgową. Teraz jest mi łatwiej zrozumieć problemy użytkowników i sprostać ich potrzebom. Na moim przykładzie potwierdzam, że kursy Mentoris są niekoniecznie przeznaczone tylko dla księgowych, ale również wiedza z nich zaczerpnięta przydatna jest w wielu innych zawodach.

Kto jest autorką kursów?

Nazywam się Magdalena Hosiawa a obszary księgowości i rachunkowości, w których specjalizuję się od ponad 16 lat zawodowo, to moja pasja.

Mentoris to mój autorski serwis, poprzez który pragnę się tą pasją dzielić. Już od 11 lat tworzę kompleksowe, rozbudowane kursy rachunkowości, które w pełni przygotowują do praktycznych wyzwań pracy w księgowości. Zamów dostęp i miej pewność, że nic Cię nie zaskoczy!

Dostęp do 6 kursów w wersji VIP:

  • lokalizacja: online
  • 333 godziny nauki
  • wszystkie kursy z dodatkowymi materiałami w ramach pakietu VIP
  • dostęp do dedykowanej grupy wsparcia na Facebooku (księgowość pełna)
  • aplikacja Asystent Księgowego w wersji BASIC i PRO wraz ze zbiorami zadań
  • egzaminy w formie testów on-line
  • certyfikaty ukończenia ww. kursów
  • wsparcie wykładowcy mailowe (80 zapytań na rok)
  • w cenie bieżące aktualizacje w zgodzie z najświeższymi zmianami prawa
  • nielimitowany dostęp na 1 rok

8 949 zł 5 997 zł / rok

* za ponowny dostęp do kursów VIP na kolejny rok zapłacisz jedynie 1 247 zł

Zamawiam pakiet

Jesteś gotowy, aby zgłębić wszystkie tajniki rachunkowości i osiągnąć szczyt kariery w finansach?

Jeśli tak, kliknij w przycisk poniżej.

System poprosi Cię o podanie adresu e-mail oraz imienia i nazwiska i utworzy dla Ciebie konto w naszym serwisie. Następnie opłacasz pakiet kursów, a zamówione materiały natychmiast w całości są dla Ciebie dostępne.

Możesz zacząć naukę w dowolnym momencie, przerywać i kontynuować, kiedy tylko chcesz. Masz nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów przez rok z możliwością przedłużenia, aby mieć ciągle jak najświeższą wiedzę!

Zacznij teraz!
dot