Kurs rachunkowości średnio-zaawansowanej

Pracujesz już w księgowości i planujesz awans lub zmianę pracy, ale czujesz, że Twój zasób wiedzy z rachunkowości nie jest wystarczający?

Skorzystaj z praktycznego kursu, który krok po kroku wyjaśnia bardziej skomplikowane zagadnienia z obszaru rachunkowości oraz podatków.

Zobacz program Zobacz pakiety

Pracujesz już w księgowości i planujesz zmianę pracy lub awans, ale potrzebujesz poszerzyć swoją wiedzę zanim uczynisz ten kolejny krok?

Czujesz, że masz braki w bardziej zaawansowanych księgowaniach, nie wiesz jak ujmować np. środki trwałe, które koszty stanowią KUP lub nie potrafisz przygotować sprawozdania finansowego?

A może studiujesz na kierunku związanym z finansami, jednak zbyt szybkie tempo przerabiania materiału na zajęciach sprawia, że masz trudności z zaliczaniem egzaminów, a program nauczania ma niewiele wspólnego z realiami pracy w tym obszarze?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to jestem pewna, że ten kurs będzie dla Ciebie idealny. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez tajniki zaawansowanej księgowości, dzięki czemu zmiana pracy czy zaliczenie egzaminu na studiach przestaną być dla Ciebie tylko w sferze marzeń.

Nauka rachunkowości wcale nie musi być taka trudna.

Co więcej, możesz dopasować ją do własnych potrzeb, samemu wybierając odpowiedni czas i miejsce na realizację tego celu. Przede wszystkim rozpoczynasz naukę w dowolnym terminie, uczysz się we własnym tempie oraz tylko wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę. Nikt nie będzie Cię poganiał, by jak najszybciej „przerobić” materiał, nie zostaną też pominięte tematy, które na pozór wydają się proste.

Przygotowując materiały do tego kursu, postawiłam na kompleksowość i stronę praktyczną. Zawarte w nim tematy zostaną omówione w sposób, którego nie znajdziesz w żadnej książce, ponieważ bazują na przykładach praktycznych, dodatkowo prezentując przy tym często księgową oraz podatkową stronę danego problemu. Co więcej, poziom wiedzy na tym kursie zbudowałam w oparciu o własne doświadczenie szkoleniowe, opierając się na najczęstszych pytaniach, jakie słyszałam od kursantów. Wszystko po to, by usprawnić proces Twojej nauki.

UWAGA! Jesteś absolwentem mojego kursu podstaw rachunkowości? Skontaktuj się ze mną, by odebrać przysługującą Ci zniżkę w wysokości 10%!

Wszystko to oferuje Ci kurs rachunkowości średniozaawansowanej dedykowany osobom, które chcą poszerzyć swoją wiedzę o bardziej zaawansowane tematy, w tym zagadnienia podatkowe. Po jego ukończeniu będziesz przygotowany do podjęcia pracy na stanowisku samodzielnego księgowego i rozwijania swojej kariery w księgowości.

Podoba Ci się ten pomysł, a jednak się wahasz? Sam wiesz dobrze, że ścieżka do zawodu księgowego nie jest taka prosta.

Wiecznie zmieniające się przepisy powodują, że uczenie się z podręczników czy nawet na kursach stacjonarnych nie jest optymalnym rozwiązaniem.

A może obawiasz się, że weźmiesz udział w kursie, a potem nie będziesz wiedział, jak zastosować wiedzę w praktyce?

I co najważniejsze: chcesz wybrać „ten idealny kurs”, aby mieć gwarancję dobrze wydanych pieniędzy.

Wierzę, że każda osoba, która chce rozwijać karierę w księgowości, jest w stanie swój cel osiągnąć.

Warunek to jednak odpowiednie przyswojenie praktycznej, gotowej do zastosowania od razu w pracy wiedzy.

Dlatego właśnie, na bazie swojego wieloletniego doświadczenia w rachunkowości stworzyłam ten kurs.

I nie jest to kurs, w którym otrzymasz kilka wideo i suche definicje pojęć księgowych, a następnie sam będziesz musiał szukać dodatkowych informacji.

Zamiast tego zaproszę Cię do głębszej pracy.

W ramach kursu przeprowadzę Cię kompleksowo przez wszystkie zagadnienia, opierając się na praktycznych przykładach i kładąc nacisk na te kwestie, o które najczęściej pytają osoby uczące się. Aby lepiej pomóc Ci przyswajać wiedzę, w środku czeka na Ciebie seria quizów, która pomoże Ci zweryfikować, czy rzeczywiście opanowałeś dany materiał.

Wybierz odpowiedni pakiet

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę o bardziej zaawansowane tematy, w tym zagadnienia podatkowe - to kurs dla Ciebie. Po jego ukończeniu będziesz przygotowany do podjęcia pracy na stanowisku samodzielnego księgowego.

 • Wymagania: znajomość podstaw rachunkowości
 • Około 105 godzin nauki
 • 35 godzin wykładów online
 • 22 tematy
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Przygotowanie do zawodu: samodzielny księgowy
 • Kod zawodu: 241103
 • Lokalizacja: online

od 998 zł / pół roku

Zamawiam kurs

Co dostanę w ramach kursu?

Decydując się na kurs rachunkowości średniozaawansowanej, otrzymasz ode mnie:

 • Nielimitowany dostęp do materiałów wideo online przez pół roku.
 • Nielimitowany dostęp do praktycznych przykładów, quizów oraz testów na pół roku.
 • Materiały kursu w formacie pdf do pobrania.
 • Możliwość śledzenia swoich postępów w panelu „Moje konto”.
 • Certyfikat ukończenia kursu (z kodem autentyczności) do pobrania.
 • Przedłużenie dostępu na kolejne pół roku za zaledwie 249 zł.
 • Gwarancja aktualności kursu – kurs jest na bieżąco aktualizowany o zmiany w przepisach, informujmey o tym mailowo.

W pakiecie PREMIUM dodatkowo otrzymujesz

 • Asystenta Księgowego PRO - aplikację do praktycznej nauki księgowania.
 • Możliwość nauki w grupie ze wsparciem prowadzącego
 • Dodatkowe materiały zgodnie z opisem pakietu

W pakiecie VIP dodatkowo otrzymujesz

 • Wsparcie wykładowcy (kontakt mailowy)
Zobacz program kursu

Na czym polega ta forma nauki?

Kurs rachunkowości średniozaawansowanej odbywa się online, co oznacza, że to Ty decydujesz, kiedy i gdzie się uczysz. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym ograniczenia czasowe nie pozwalają na wzięcie udziału w szkoleniach stacjonarnych.

Łącznie czeka Cię około 105 godzin zegarowych nauki. Przed Tobą 35 godzin zegarowych wykładów online, zgrupowanych w 22 bloki tematyczne. Każdy z nich zawiera liczne praktyczne przykłady i quizy, które pozwolą Ci utrwalić i zweryfikować wiedzę z danego obszaru. Poszczególne bloki kończą się testem do samodzielnego rozwiązania – w trakcie trwania kursu przejdziesz 22 takie testy, a każdy z nich możesz rozwiązywać wielokrotnie, do momentu wybrania opcji sprawdzenia poprawnych odpowiedzi. Po uzyskaniu wyniku minimum 50% z każdego testu otrzymasz certyfikat potwierdzający nabycie nowej wiedzy.

 • około 105 godzin
  nauki
 • kontakt mailowy
  z wykładowcą
 • 35 godzin
  wykładów online
 • certyfikat
  ukończenia

Kurs rachunkowości sredniozaawansowanej jest zakończony certyfikatem potwierdzającym uczestnictwo w kursie i zdobycie wiedzy niezbędnej do podjęcia pracy na stanowisku samodzielnego księgowego.

Certyfikat zostanie wygenerowany zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Znajdziesz na nim kod autentyczności potwierdzający, że dokument ten został wygenerowany przez serwis Mentoris. Nie poniesiesz za to żadnej opłaty – certyfikat w formacie pdf dostaniesz ode mnie gratis w ramach ceny wykupionego pakietu.

Jeśli chcesz, możesz także otrzymać drukowany certyfikat wraz z zabezpieczeniami – więcej o takiej opcji przeczytasz tutaj.

Zamawiam kurs

Kto jest autorką kursu?

Nazywam się Magdalena Hosiawa a obszary księgowości i rachunkowości, w których specjalizuję się od ponad 16 lat zawodowo, to moja pasja.

Już ponad 11 lat temu stworzyłam swój pierwszy kurs rachunkowości online. Do tej pory z moich kursów skorzystało ponad 5000 zadowolonych osób!

Myślisz, że ten kurs może być dla Ciebie, ale masz jeszcze kilka wątpliwości?

Jeśli tak, czytaj dalej, a będzie Ci łatwiej podjąć decyzję.

Martwisz się, że nie zdążysz przerobić materiału w wybranym okresie dostępu? Spokojnie. Twoje wyniki będą przechowywane bezterminowo. W dowolnym czasie możesz powrócić do kursu i rozpocząć naukę tam, gdzie skończyłeś. Możesz również rozpocząć kurs na nowo - wszystko zależy od Ciebie.

Coś jest jeszcze dla Ciebie niejasne? Odpowiedzi na najczęstsze pytania znajdziesz tutaj.

 • Czy otrzymam jakieś potwierdzenie przebycia kursu?

  Tak, kurs rachunkowości średniozaawansowanej jest zakończony certyfikatem potwierdzającym uczestnictwo w kursie i zdobycie wiedzy niezbędnej do podjęcia pracy na stanowisku samodzielnego księgowego. Certyfikat zostanie wygenerowany zarówno w języku polskim, jak i angielskim, a pobierzesz go z zakładki „Moje konto”. Znajdziesz na nim kod autentyczności potwierdzający, że dokument ten został wygenerowany przez serwis Mentoris. Nie poniesiesz za to żadnej opłaty – certyfikat w formacie pdf dostaniesz ode mnie gratis w ramach ceny wykupionego pakietu.

  Jeśli chcesz, możesz także pobrać certyfikat wraz z zabezpieczeniami – więcej o takiej opcji przeczytasz tutaj.

 • Czy będę w stanie zmienić pracę po ukończeniu kursu?

  Kurs rachunkowości średniozaaawansowej pozwala na zdobycie bardziej szczegółowej i rozbudowanej wiedzy z rachunkowości i podatków, która niezbędna jest na stanowisku np. samodzielnego księgowego. Jeżeli obecnie pracujesz na stanowisku młodszego księgowego, asystenta ds. księgowości czy księgowego to wiedza uzyskania w tym kursie i potwierdzona certyfikatem z pewnością pomoże w awansie.

 • Który pakiet będzie dla mnie odpowiedni?

  Wszystko zależy od tego jaką metodę nauki preferujesz. Jeśli lubisz uczyć się sam polecam wersję STANDARD, jeśli lubisz naukę w grupie i chcesz zdobyć jak najwięcej praktycznych umiejętności polecam wersję PREMIUM. Wersja VIP przeznaczona jest dla tych osób, które obawiają się, że się zgubią w kursie, czują, że potrzebują dodatkowego, indywidualnego wsparcia wykładowcy.

 • Jak wygląda proces zakupu?

  • Po wybraniu przycisku Zamawiam kurs system poprosi Cię o podanie danych: adresu email oraz imienia i nazwiska.
  • WAŻNE by podać poprawny adres mailowy ponieważ na ten adres otrzymasz od nas dane do logowania oraz informacje dotyczące statusu Twojego zamówienia
  • Sprawdź również poprawność swojego imienia i nazwiska. Zostanie ono umieszczone na certyfikacie po ukończeniu kursu
  • Po zaksięgowaniu Twojej płatności (z reguły po kilku minutach od momentu dokonania płatności) otrzymasz od nas informację o odblokowaniu dostępu do kursu na podany przez Ciebie adres email
  • Naukę możesz rozpocząć w dowolnym dla siebie momencie. Możesz również przerywać i wznawiać kiedy tylko chcesz
  • Masz nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów przez pół roku z możliwością przedłużenia, aby mieć ciągle jak najświeższą wiedzę!

Poznaj opinie o naszych kursach

Dołącz do ponad 4100 zadowolonych uczestników kursu rachunkowości średniozaawansowanej!

Maryle Martyniuk

Beata Zielińska

Ewa Wiese
CEO www.clou-media.de

Atutem kursów jest nauka od podstaw, zajęcia są zrozumiałe dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z księgowością. Świetnie sprawdzą się dla osób, które mają ograniczony czas, ale są zorganizowane. Zajęcia przygotowane są rzetelnie, na wysokim poziomie merytorycznym jak i fachowo opracowane dydaktycznie. Lektor zwięźle i przyjemnym głosem prowadzi nas poprzez kolejne fazy zajęć. Dodatkowo do lekcji przygotowane są materiały PDF, które pomagają odświeżyć wiedzę. Ciekawa forma i wiele przykładów praktycznych, które nie tylko ułatwiają zrozumienie zagadnienia, ale co najważniejsze, przydadzą się w codziennej pracy. Szczerze i bez wahania polecam kusy Mentoris.

Małgorzata Druciarek
Samodzielna księgowa w ABYARD sp. z o.o.

Kilka lat współpracy z polskimi przedsiębiorcami spowodowały, że zaczęłam myśleć o zawodzie księgowego. Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego. Droga którą pokonałam nie była prosta, ale uświadomiła mi, że z odpowiednimi narzędziami człowiek może góry przenosić.

Postaw na praktyczną wiedzę i przygotuj się do pracy w finansach najlepiej jak to możliwe!

Dołącz do ponad 4100 osób, które już skorzystały z tego kursu!

standard

Nauka samodzielna

998 zł
lub 49,90 zł miesięcznie (raty 0%)
 • 22 moduły zobacz program

 • 36 godzin wideo

 • Dostęp do wszystkich materiałów od razu przez pół roku

 • metoda F.O.K.U.S.S

 • 22 e-booki do pobrania

 • certyfikat ukończenia - kod zawodu 241103

 • najnowsze aktualizacje na 2024

 • aplikacja do nauki Asystent Księgowego PRO (ewidencja KUP/NKUP, kalkulacja zaliczki na podatek, Bilans, RZiS, ZOIS)

 • Zbiory zadań i przykłady całościowe dla Asystenta Księgowego

 • E-book Kompendium wiedzy samodzielnego księgowego - zbiór najistotniejszych księgowań z całego kursu

 • Indywidualne wsparcie wykładowcy

premium

Nauka z Asystentem

1 298 zł
lub 64,90 zł miesięcznie (raty 0%)
 • 22 moduły zobacz program

 • 36 godzin wideo

 • Dostęp do wszystkich materiałów od razu przez pół roku

 • metoda F.O.K.U.S.S

 • 22 e-booki do pobrania

 • certyfikat ukończenia - kod zawodu 241103

 • najnowsze aktualizacje na 2024

 • aplikacja do nauki Asystent Księgowego PRO (ewidencja KUP/NKUP, kalkulacja zaliczki na podatek, Bilans, RZiS, ZOIS)

 • Zbiory zadań i przykłady całościowe dla Asystenta Księgowego

 • E-book Kompendium wiedzy samodzielnego księgowego - zbiór najistotniejszych księgowań z całego kursu

 • Indywidualne wsparcie wykładowcy

vip

Nauka z mentoringiem

1 848 zł
lub 92,40 zł miesięcznie (raty 0%)
 • 22 moduły zobacz program

 • 36 godzin wideo

 • Dostęp do wszystkich materiałów od razu przez pół roku

 • metoda F.O.K.U.S.S

 • 22 e-booki do pobrania

 • certyfikat ukończenia - kod zawodu 241103

 • najnowsze aktualizacje na 2024

 • aplikacja do nauki Asystent Księgowego PRO (ewidencja KUP/NKUP, kalkulacja zaliczki na podatek, Bilans, RZiS, ZOIS)

 • Zbiory zadań i przykłady całościowe dla Asystenta Księgowego

 • E-book Kompendium wiedzy samodzielnego księgowego - zbiór najistotniejszych księgowań z całego kursu

 • Indywidualne wsparcie wykładowcy

Jeśli jesteś już naszym klientem i chcesz skorzystać z wyższego pakietu w ramach kursu napisz do nas a otrzymasz kod rabatowy uwzględniający zakupiony do tej pory pakiet.

Chcesz poznać dokładny program, zanim zamówisz? Zapoznaj się z planem poszczególnych lekcji poniżej!

Zobacz program kursu

Jak zacząć?

 • Po wybraniu przycisku Zamawiam kurs system poprosi Cię o podanie danych: adresu email oraz imienia i nazwiska. WAŻNE, by podać poprawny adres mailowy, ponieważ na ten adres otrzymasz od nas dane do logowania oraz informacje dotyczące statusu Twojego zamówienia. Sprawdź również poprawność swojego imienia i nazwiska. Zostanie ono umieszczone na certyfikacie po ukończeniu kursu.
 • Po zaksięgowaniu Twojej płatności (z reguły po kilku minutach od momentu dokonania płatności) otrzymasz od nas informację o odblokowaniu dostępu do kursu na podany przez Ciebie adres email.
 • Naukę możesz rozpocząć w dowolnym dla siebie momencie. Możesz również przerywać i wznawiać kiedy tylko chcesz.
 • Masz nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów przez pół roku z możliwością przedłużenia, aby mieć ciągle jak najświeższą wiedzę!
Zamawiam kurs

Co wyróżnia ten kurs na tle kursów stacjonarnych?

Przede wszystkim rozpoczynasz naukę w dowolnym terminie, uczysz się we własnym tempie oraz tylko wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę. Nikt nie będzie Cię poganiał, by jak najszybciej „przerobić” materiał, nie zostaną też pominięte tematy, które na pozór wydają się proste.

Przygotowując materiały do tego kursu, postawiłam na kompleksowość i stronę praktyczną. Zawarte w nim tematy zostaną omówione w sposób, którego nie znajdziesz w żadnej książce, ponieważ bazują na przykładach praktycznych, dodatkowo prezentując przy tym często księgową oraz podatkową stronę danego problemu. Co więcej, poziom wiedzy na tym kursie zbudowałam w oparciu o własne doświadczenie szkoleniowe, opierając się na najczęstszych pytaniach, jakie słyszałam od kursantów. Wszystko po to, by usprawnić proces Twojej nauki.

Martwisz się, że nie zdążysz przerobić materiału w wybranym okresie dostępu? Spokojnie. Twoje wyniki będą przechowywane bezterminowo. W dowolnym czasie możesz powrócić do kursu i rozpocząć naukę tam, gdzie skończyłeś. Możesz również rozpocząć kurs na nowo - wszystko zależy od Ciebie.

Coś jest jeszcze dla Ciebie niejasne? Odpowiedzi na najczęstsze pytania znajdziesz tutaj.

dot