Magdalena hosiawa o mnie

Z pasji do rachunkowości!

Nazywam się Magdalena Hosiawa a obszary księgowości i rachunkowości, w których specjalizuję się zawodowo, to moja wieloletnia pasja. Mentoris to mój autorski serwis, poprzez który pragnę się tą pasją dzielić.

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z rachunkowością, czy pracujesz w finansach już od jakiegoś czasu i zależy Ci na tym, by pogłębiać swoją wiedzę, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Podstawowym celem Mentoris jest bowiem dążenie do tego, by każdy, kto chce rozpocząć lub rozwijać swoją karierę w branży finansowej miał na to szansę. To właśnie ta misja skłoniła mnie do opracowania kompleksowych, praktycznych kursów rachunkowości, z których możesz skorzystać w dowolnym miejscu i czasie.

7897

151

528

17

99,8 %

7730

Jak przekazuję wiedzę?

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że jakiś czas temu ustawodawca zderegulował zawód księgowego – w praktyce oznacza to, że usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych może się obecnie zajmować każdy, kto jest tym zainteresowany. Jedyne, czego dziś potrzeba to wiedza.

Moim zadaniem jest przekazanie Ci tej wiedzy w możliwie najbardziej zrozumiały sposób. Jest ona dla Ciebie dostępna 24 godziny na dobę. Nie musisz martwić się ograniczeniami czasowymi, bowiem to Ty wybierasz odpowiedni moment na naukę.

Do swojej pracy podchodzę odpowiedzialnie. Zależy mi na tym, byś po ukończeniu moich kursów stał się profesjonalistą, który wyróżnia się na tle innych osób z branży imponującą znajomością praktycznych rozwiązań, tak istotnych w tej branży.

Masz podobne cele? Zapoznaj się z ofertą moich kursów i wybierz najkorzystniejszą dla Ciebie opcję.

Gdzie zdobyłam doświadczenie?

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Posiadam tytuł magistra ekonomii oraz międzynarodowy certyfikat księgowy ACCA. Należę do polskiego (SKwP) oraz brytyjskiego (ACCA) stowarzyszenia księgowych. W 2014 roku otrzymałam dodatkowe wyróżnienie w postaci statusu ACCA Fellow (starszy członek ACCA).

Pracę w finansach rozpoczęłam ponad 13 lat temu na stanowisku młodszego księgowego w Cap Gemini, później miałam przyjemność brać udział w międzynarodowych projektach dla IBM BTO. W ciągu ostatnich kilku lat zdobywałam doświadczenie w działach kontrolingu w międzynarodowych korporacjach za granicą: w Niemczech (klient IBM) oraz w Wielkiej Brytanii (EWS Railway, British Telecommunications).

W Polsce współpracowałam ostatnio z ISTA Polska oraz BPP Professional Education. Doświadczenie dydaktyczne zdobyłam, wykładając przedmioty związane z rachunkowością.

Obszary, w których się specjalizuję to raportowanie, analizy zarządcze oraz wycena inwestycji / produktów / projektów.

Mentoris to legalnie działająca instytucja szkoleniowa wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem 2.12/00294/2014, a także członek Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (PIFS) oraz członek wspierający Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
dot