Na czym polega ta forma nauki?
Kurs podstaw rachunkowości odbywa się online, co oznacza, że to Ty decydujesz, kiedy i gdzie się uczysz. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym ograniczenia czasowe nie pozwalają na wzięcie udziału w szkoleniach stacjonarnych.
Przed Tobą 30 godzin zegarowych wykładów online, zgrupowanych w 20 bloków tematycznych. Każdy z nich zawiera liczne praktyczne przykłady i quizy, które pozwolą Ci utrwalić i zweryfikować wiedzę z danego obszaru. Łącznie czeka Cię około 90 godzin zegarowych nauki, co przekłada się na 120 godzin lekcyjnych. Poszczególne bloki kończą się testem do samodzielnego rozwiązania – w trakcie trwania kursu przejdziesz 18 takich testów, a każdy z nich możesz rozwiązywać wielokrotnie, do momentu wybrania opcji sprawdzenia poprawnych odpowiedzi.
- około 90 godzin
nauki
- kontakt mailowy
z wykładowcą
- 30 godzin
wykładów online
- certyfikat
ukończenia
Kurs podstaw rachunkowości jest zakończony certyfikatem potwierdzającym uczestnictwo w kursie i zdobycie wiedzy niezbędnej do podjęcia pracy na stanowisku księgowego.
Certyfikat zostanie wygenerowany zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Znajdziesz na nim kod autentyczności potwierdzający, że dokument ten został wygenerowany przez serwis Mentoris. Nie poniesiesz za to żadnej opłaty – certyfikat w formacie pdf dostaniesz ode mnie gratis w ramach ceny wykupionego pakietu.
Jeśli chcesz, możesz także pobrać certyfikat wraz z zabezpieczeniami – więcej o takiej opcji przeczytasz
tutaj .
Zamawiam kurs