Następny wykład:

1Aktywa obrotowe - rozwiązanie przykładu

rozpocznie się za 10 sekund.

Naszą świeżo zdobytą wiedzę dotyczącą aktywów obrotowych możemy przećwiczyć na przykładzie, który przygotowałam. Tak jak i w poprzednich przykładach polecenie dotyczy zakwalifikowania poszczególnych elementów majątku do pozycji bilansu i tak mamy klienta, który zakupił od nad partię towaru z odroczonym terminem płatności wynoszącym 6 miesięcy. Wpłaciliśmy zaliczkę na poczet dostawy materiału, zakupiliśmy materiał; mamy klienta, który zapłacił nam czekiem oraz klienta, który zakupił partię produktu z terminem płatności wynoszącym 15 miesięcy; mamy też informacje na temat wyprodukowanych sztuk produktu X oraz produktu Y; wiemy jaki jest stan rachunku bankowego na koniec okresu sprawozdawczego; zakupiliśmy również akcje Orlenu z przeznaczeniem do zbycia oraz zapłaciliśmy za czynsz za pół roku. Zapraszam do rozwiązania i życzę powodzenia.

Pytania:

  • Dzień dobry .Już 2 wykład nie mogę wysłuchać do końca,chodzi o 9 I 13 wykład. Całyj czas się loguje. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
    2c4713155c9d1abd77d8b201ac02a96b
    Lesya Chorniy
  • Z naszej perspektywy oba wykłady odtwarzają się poprawnie, być może był chwilowy problem z youtube - te bezpłatne materiały znajdują się na tej platformie.
    Fa8cfc8c9b72ca42c8952ba20f513374
    Magdalena Hosiawa (Wykładowca)
Aby zadać pytanie lub skomentować wykład zaloguj się
dot