Z naszych kursów skorzystało już ponad 17309 klientów

Poznaj ich opinie o naszych kursach

W1siziisijiwmtcvmtavmzevotljnnjxn2lvml9uaw5hx2jhcnrvc2lld2ljei5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijmwmhgixv0?sha=bdcf52b6e17462c0
Nina Bartosiewicz
Główna księgowa w sp. z o.o.

Z kursów Mentoris skorzystałam przed rozpoczęciem pracy związanej z rachunkowością – przede wszystkim w celu zapoznania się z tematyką i sprawdzenia, czy jest to dziedzina, w której się odnajduję. Rozpoczęłam od kursu podstaw rachunkowości, który pozwolił mi na poznanie materii związanej z księgowością od zupełnie praktycznej strony. Niezwykle przejrzysta forma, skrupulatność w analizie kolejnych zagadnień, mnóstwo zadań i przykładów pozwoliło mi zdobyć wiedzę niezbędną do poprowadzenia księgowości spółki z o. o., jak również zrozumienia zagadnień wymaganych na egzaminie dla doradców podatkowych.

Kursy Mentoris okazały się niezwykle inspirujące, ale również praktyczne pod każdym względem. Zdobytą wiedzę z zakresu rachunkowości oraz rachunkowości zarządczej wykorzystuję każdego dnia, a kolejni pracownicy naszego biura rachunkowego, którzy „chcieliby rozpocząć przygodę z księgowością” zaczynają od zdobycia certyfikatu Kursu podstaw rachunkowości Mentoris.

Pozdrawiam

Nina Bartosiewicz

dot