Z naszych kursów skorzystało już ponad 17309 klientów

Poznaj ich opinie o naszych kursach

W1siziisijiwmjevmdevmdqvmmftzmm1dhhjmv9czxpfdhl0dv91xzffmv8uanbnil0swyjwiiwidgh1bwiilcizmdb4il1d?sha=60c27550ff731332
Margareta Górkowska-Adamczak
Właścicielka biura rachunkowego. Wykładowca.

Mam na imię Margareta i jestem z Gniezna. Bardzo chętnie opowiem swoją historię…jak to się zaczęło, że pracuję i zajmuję się tym czym obecnie czyli rachunkowością.

Zaczęło się tak…w życiu czasem bywa, iż czy tego chcemy czy nie…przeprowadzamy się…tak było też w moim przypadku. Za miłością wyszłam z domu o ponad 150 km dalej a dokładnie pod Trzebnicę woj. dolnośląskie. Jadąc tam, w ogóle nie miałam pracy, zaczęłam poszukiwania. Było ciężko, obcy ludzie, inne miasto i ja…sama…na dodatek pracodawcy mówili mi często: “Proszę Pani, Pani jest “nie nasza” i nie mamy pewności czy jak Panią przyjmiemy do pracy czy Pani nie zrezygnuje, bo będzie powracać tam skąd przybyła”.

Wobec tego zarejestrowałam się w Urzędzie Pracy. Na tamtą chwilę w ogóle nie miałam żadnego pojęcia o księgowości, rachunkowości. W PUP zaproponowano mi staż w Biurze Rachunkowym - przyjęłam. Od tamtego dnia zaczęła się moja zabawa w księgową. Uczono mnie od podstaw. Któregoś dnia Pani właścicielka tego biura powiedziała do mnie tak…“Słuchaj dziewczyno, Ty się zupełnie nie nadajesz do księgowości, wszystko trzeba Ci mówić co masz robić, a jak robisz to popełniasz błędy, nie widzę Ciebie w ogóle w tej profesji więc zrezygnuj”. Te słowa dały mi motoru do działania. Obraziłam się, ot tak jak by każdy chyba zrobił. Postanowiłam “O nie! Ja Wam jeszcze pokażę czy się nadaję czy nie”.

Gdy skończyłam staż w tym samym roku wróciłam do Gniezna i podjęłam pracę jako samodzielna księgowa w prywatnej firmie. To było rzucenie mnie na głęboką wodę. Sama uczyłam się, czasem płakałam po nocach, czy dam radę, ale wierzyłam w siebie i wiara mnie nie opuszczała. Walczyłam dalej. Wtedy poszłam na studia podyplomowe z rachunkowości. Zdałam z dobrym wynikiem. Zarażałam się coraz bardziej rachunkowością, która z czasem stała się dla mnie pasją, którą cały czas szkoliłam choćby dzięki Państwa kursom, które są niesamowite. Niesamowitość ta jest świetna pod względem tak prostego i szybkiego do zrozumienia treści z rachunkowości, przejrzysty materiał, dogodność szkolenia choćby w czasie dowolnym…po prostu ekstra, cieszę się że mogłam i mam nadzieję że będę mogła dalej z Państwem współpracować.

Dziś prowadzę własne Biuro Rachunkowe, jestem wykładowcą w szkołach policealnych na kierunkach związanych z rachunkowością, prowadzę kursy o zbliżonej tematyce i mam nadzieję, że to się nie zmieni, bo praca ta daje mi mnóstwo satysfakcji i zadowolenia.

Pozdrawiam serdecznie

Margareta Górkowska-Adamczak

dot