Z naszych kursów skorzystało już ponad 17067 klientów

Poznaj ich opinie o naszych kursach

W1siziisijiwmtcvmtavmzevnhlmztk2cwvimv9ld2vsaw5hx3nhcm5ly2thlmpwzyjdlfsiccisinrodw1iiiwimzawecjdxq?sha=f4881c04a5e698db
Ewelina Sarnecka
Księgowa w biurze rachunkowym

Wybierając uczelnię nie przypuszczałam, że kiedykolwiek pójdę w stronę rachunkowości. Od zawsze lubiłam ścisłe przedmioty, więc wybrałam matematykę w finansach i bankowości. Na pierwsze praktyki studenckie trafiłam do Działu Księgowości i od razu wiedziałam, że to jest to czym chciałabym się zajmować! Niedługo potem zdecydowałam się na kurs I stopnia w Stowarzyszeniu Księgowych a tuż po obronie magisterskiej - na staż w dużej firmy produkcyjnej. To właśnie tam poznałam ludzi mających ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki którym nabrałam jeszcze większej chęci i motywacji do pogłębiania wiedzy.

Tu z pomocą przyszły mi Profesjonalne Kursy Rachunkowości. Dzięki nim mogę uczyć się o dowolnej porze, w razie potrzeby wracać do niektórych tematów i co najważniejsze - poznawać różnego rodzaju przepisy i zasady w oparciu o konkretne przykłady ich zastosowania. Ponadto notatki, które robię w trakcie nauki, towarzyszą mi każdego dnia w pracy. Do tej pory nie trafiłam na lepszy kurs internetowy - dodatkowo w tak przystępnej cenie.

Dopiero zaczynam swoją przygodę z księgowością, ale mam nadzieję, że za kilka lat będę mogła powiedzieć: „Udało mi się! Pomimo braku kierunkowego wykształcenia jestem księgową… księgową, która kocha to co robi”.

Pozdrawiam

Ewelina Sarnecka

dot