Z naszych kursów skorzystało już ponad 17258 klientów

Poznaj ich opinie o naszych kursach

W1siziisijiwmtcvmtavmzevzwj2djnxow1lx2v3yv93awvzzs5qcgcixsxbinailcj0ahvtyiisijmwmhgixv0?sha=7b7244de328f350e
Ewa Wiese
CEO w firmie marketingowej

Moja przygoda z Mentoris rozpoczęła się wraz ze studiami.

Zdecydowałam się na Zarządzanie Biznesem na prestiżowej Polskiej uczelni, która przygotowywała przyszłych managerów. Wszystkie przedmioty były swietnie przygotowana a kadra uczelni niesamowicie zaangażowana i pomocna.

Wszystko układało się super, zaliczałam kolejne zajęcia i z naprawdę z wielką przyjemnością przygotowywałam się do kolejnych egzaminów. Do czasu…

Wydawało się, że jestem osobą dobrze zorganizowaną i dość szybko załapującą nawet trudny materiał, jednak sielanka się skończyła, gdy rozpoczęłam zajęcia z rachunkowości. Egzamin był jak koszmar. Nic mi nie pasowało, bilans nie kończył się równością, kolejne wyliczenia wychodziły coraz gorzej. Pewnie każdy zna to uczucie, fale gorąca i lekka panika, że chyba tym razem nie będzie kolorowo, ale zawsze ma się tą nadzieje, że się zaliczy.

Jake było moje zdziwienie, gdy pomimo moich przygotowań nie udało mi się zdać pierwszego egzaminu. To był szok. Do tej pory miałam oceny bardzo dobre i dobre, które otrzymywałam bez większego wysiłku.

Pomyślałam jednak, że to nie koniec świata, mam wciąż poprawkę, tylko teraz trzeba znaleść jeszcze inny sposób na naukę. Usiadłam do komputera i poszukałam kursów. Mentoris był wysoko w rankingu google, co oznaczało dla mnie, że wiele osób zagląda na stronę. Przejrzałam wszystkie możliwe opinie na temat tej firmy i znalazłam same pozytywne.

To było coś dla mnie. Moglam uczyć się online, a czas kursu nie kolidował z zajęciami na uczelni, ponieważ logowałam się wtedy, kiedy mi pasowało. Już nie wspomnę o wygodzie, nie trzeba było nigdzie jeździć.

Dodatkowym atutem kursów były certyfikaty, a jak każdy wie, w dzisiejszych czasach doświadczenie to nie wszystko, każdy papierek się liczy. Wykupiłam kurs i zabrałam się do pracy.

Kurs był przygotowany niesamowicie pieczołowicie, czuło się, ze ktoś, kto nad nim pracował ma duże doświadczenie. Slajdy były zrozumiałe nawet dla takiego laika jak ja, głos lektora bardzo przyjemny. Do każdych zajęć był przygotowany PDF, nad którym można było pracować po wylogowaniu z platformy. Końcowe testy weryfikowały ile kursant pamiętał z zajęć i często okazywało się, że w tym czy innym miejscu brakowało mi jeszcze wiedzy.

Przerobiłam material i poszłam na egzamin z dusza na ramieniu. Zaczęłam pierwsze wyliczenia i tym razem szło łatwiej, miałam pewność co gdzie klasyfikować, dlaczego właśnie jedno idzie do pasywów, a inne do aktywów. Następne zadania z rachunkowości też szły jakby płynniej i z większą pewnością. Oddałam swoje wypociny przed czasem.

Egzamin zdałam.

Nie wiem czy moja historia może kogoś zaciekawić, piszę ją, ponieważ wiem, że niedługo zacznę kolejny etap studiów – magisterskich i tam również są finanse ;). Zapewne też nie mam szans na zrozumienie modułów bez pomocy Mentoris ;).

Pozdrawiam

dot