Kompetencje

Jesteśmy legalnie działającą instytucją szkoleniową wpisaną do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem nr.2.12/00294/2014 a także członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Nasz wykładowca, p. Magdalena Hosiawa od 2009 roku jest członkiem stowarzyszenia księgowych w Wielkiej Brytanii (ACCA) a w 2014 roku otrzymała dodatkowe wyróżnienie w postaci statusu ACCA Fellow (starszy członek ACCA).

Cel

Nasz serwis powstał z myślą o wszystkich tych, którzy pragną rozpocząć przygodę z rachunkowością a także o tych, którzy pracując już w finansach chcą uzupełnić lub pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie. Staramy się, by nasze kompleksowe kursy rachunkowości dostarczały niezbędną i praktyczną wiedzę.

Celem naszego serwisu jest udostępnić wiedzę rachunkową tak, aby każdy, kto chce rozpocząć lub rozwijać swoją karierę w finansach miał na to szansę.

Przekwalifikowanie się bądź podniesienie swoich kwalifikacji jest bowiem często bardzo trudne ze względu na ograniczenia czasowe. Ustawodawca zderegulował zawód księgowego - a dokładnie umożliwił usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych wszystkim tym, którzy są tym zainteresowani. Jedyne czego dziś potrzeba to wiedza. My serwujemy ją w taki sposób, by była jak najbardziej zrozumiała i dostępna 24 godziny na dobę. To pozwala by to słuchacz wybrał dogodny dla siebie czas i zakres nauki.

Naszym celem jest stać się najlepszym serwisem oferującym kompleksowe i praktycznie szkolenia z rachunkowości online. Staramy się przekazywać wiedzę tak, by nasi abswolwenci byli profesjonalistami w pracy w finansach a ich znajomość praktycznych rozwiązań odznaczała się na tle innych.

Wszelkie sugestie odnośnie lekcji już zamieszczonych a także nowych tematów, które chcielibyście aby zostały omówione są bardzo mile widziane. Zapraszamy do kontaktu z nami!
lock checkmark circle-right checkbox-checked info list repeat download certificate facebook youtube play pause clock dot avatar question