Założę firmę jeszcze w tym roku

Chcesz założyć firmę jeszcze w tym roku i potrzebujesz instrukcji, jak ogarnąć ZUS, PIT oraz podatek VAT, kiedy dopiero zaczynasz?

Masz wątpliwości dotyczące możliwości skorzystania z działalności nierejestrowej, ulgi na start, a podatek VAT i PIT to na razie dla Ciebie czarna magia?.

Gubisz się już w tym, czy musisz rejestrować się jako płatnik VAT, kupować kasę fiskalną, a także jaką formę podatku dochodowego wybrać?

Ten kurs może być dla Ciebie idealny!

Zobacz program Zamów

Wyobraź sobie, że w jednym miejscu masz dostęp do odpowiedzi na Twoje wątpliwości związane z założeniem firmy.

Nie musisz poszukiwać informacji samodzielnie, stać w kolejkach do pań z urzędu czy dzwonić na infolinię podatkową.

A co najważniejsze: masz pewność, że nie popełnisz błędów, które mogą kosztować Twoją nową firmę wiele pieniędzy… a Ciebie wiele wolnego czasu i niepotrzebnych nerwów.

Czy nie byłoby dobrze przestać się zastanawiać, jakie masz obowiązki i czy na pewno niczego nie przeoczysz, a zamiast tego dostać jasne instrukcje i wskazówki krok po kroku?

Zaprojektowałam ten kurs w taki sposób, aby taka sytuacja stała się możliwa!

Program kursu

Założenie firmy nie musi się kojarzyć ze stresem i nadmiarem kontaktów z urzędami. Od początku możesz skupić się na firmie i na tym, aby zacząć zarabiać, a nie rozwiązywać kolejne księgowe czy formalne problemy.

Tylko że jak to zrobić, jeśli nie znasz się na księgowości i podatkach i nie masz kogo zapytać?

Możesz oczywiście założyć działalność samodzielnie. Tylko co w sytuacji, kiedy nie dopatrzysz przepisu w jakiejś ustawie i popełnisz błąd dotyczący podatku VAT czy obowiązku rejestrowania sprzedaży na kasie fiskalnej?

Niestety pewnie wiesz, że polskie urzędy nie zawsze są najbardziej wyrozumiałe. Czy jest więc jakaś sprytna metoda, aby mieć pewność, że nic Cię nie zaskoczy?

Dzięki dostępowi do materiałów z tego kursu nie musisz się już nad tym dłużej zastanawiać. Poprowadzę Cię za rękę przez to, co musisz zaznaczyć w CEIDG, gdzie się dodatkowo zarejestrować, czy musisz kupić kasę fiskalną, jaka wysokość składki ZUS Cię dotyczy, jak wybrać optymalną dla siebie formę opodatkowania (aby nie tracić pieniędzy) i o wiele więcej!

Zaplanowałam kurs tak, aby w jednym miejscu zgromadzić wszystkie informacje dotyczące tego, jak założyć firmę i się nie pogubić.

Zamawiam

Co otrzymujesz w ramach dostępu do kursu “Założę firmę jeszcze w tym roku. Jak ogarnąć ZUS, PIT i podatek VAT, kiedy dopiero zaczynasz” ?

Kurs pomoże Ci zrozumieć pierwsze kroki w założeniu firmy. Odpowie na Twoje wątpliwości m. in. w kwestii tego, kiedy możesz zastosować ulgę na start czy mały "proporcjonalny" ZUS.

Dzięki udziałowi wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie formę opodatkowania podatkiem dochodowym i będziesz w stanie ocenić, czy możesz skorzystać ze zwolnienia z VAT oraz czy dotyczy Cię obowiązek posiadania kasy fiskalnej.

Materiały w kursie poparte są praktycznymi przykładami i pytaniami quizowymi, a do każdego modułu otrzymujesz plik pdf z materiałami z danego tematu - w sumie 7 ściągawek PDF, które czarno na białym pokazują, co robić.

Masz też oczywiście możliwość zadawania pytań prowadzącemu, czyli mnie - księgowej z 16-letnim doświadczeniem i autorce profesjonalnych kursów rachunkowości Mentoris. Dobrą okazją do rozwiania jakichkolwiek dodatkowych wątpliwości będzie też sesja Q&A dla kursantów, do której możesz zgłosić swoje pytanie, nawet jeśli nie będziesz na żywo (a nagranie zamieszczę później w panelu kursanta).

KURS ODPOWIE NA TWOJE WĄTPLIWOŚCI ZWIĄZANE Z PIERWSZYMI KROKAMI PRZY ZAŁOŻENIU FIRMY W PRZYSTĘPNY I ZROZUMIAŁY SPOSÓB!

Zaprojektowałam go od podstaw, nie zakładając, że już coś wiesz. Pomoże Ci on ograniczyć koszty na start działalności dzięki prostemu wyjaśnieniu, jak skorzystać z działalności nierejestrowej, ulgi na start, i jak rozliczać podatek dochodowy w optymalny w Twojej sytuacji sposób.

Rozwieję też Twoje najczęściej się powtarzające wątpliwości odnośnie VAT, kas fiskalnych, czy proporcjonalnego ZUS'u.

Kto jest autorką kursu?

Już od ponad 16 lat specjalizuję się w obszarach księgowości i rachunkowości. Od 6 lat zarażam nią innych, tworząc darmowe materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Z moich kursów skorzystało łącznie już ponad 5000 osób. Z pasją analizuję ustawy i ludzkim językiem przedstawiam płynące z nich wnioski - tak zrobiłam też w przypadku działalności nierejestrowej!

Jeśli potrzebujesz wskazówek od profesjonalisty, jak założyć firmę i zrozumieć na początku formalności związane z ZUS i podatkami, jesteś w odpowiednim miejscu.

Dostęp do kursu:

 • Wymagania: brak wymagań
 • 7 godzin materiałów + kompleksowe instrukcje PDF do każdego modułu
 • Kurs dostępny w całości online
 • Dostęp na pół roku z możliwością przedłużenia w dowolnym momencie za 79 zł
 • Gwarancja aktualności i zgodność z najnowszymi ustawami
Wykup dostęp

299 zł / pół roku

 • Wymagania: brak
 • 7 godzin materiałów + kompleksowe instrukcje PDF do każdego modułu
 • Kurs dostępny w całości online
 • Gwarancja aktualności i zgodność z najnowszymi ustawami
 • Przedłużenie dostępu na kolejne pół roku za zaledwie 79 zł
Zamawiam kurs

Jak zacząć?

Jeśli chcesz założyć firmę jeszcze w tym roku… to nie musisz już dłużej zwlekać!

 • Po wybraniu przycisku Zamawiam kurs system poprosi Cię o podanie danych: adresu email oraz imienia i nazwiska.
 • WAŻNE by podać poprawny adres mailowy ponieważ na ten adres otrzymasz od nas dane do logowania oraz informacje dotyczące statusu Twojego zamówienia
 • Po zaksięgowaniu Twojej płatności (z reguły po kilku minutach od momentu dokonania płatności) otrzymasz od nas informację o odblokowaniu dostępu do kursu na podany przez Ciebie adres email.
 • Naukę możesz rozpocząć w dowolnym dla siebie momencie. Możesz również przerywać i wznawiać kiedy tylko chcesz
 • Masz nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów przez pół roku z możliwością przedłużenia i gwarancji zgodności z przepisami!

Zamawiam kurs

dot