Kurs Podatkowa książka przychodów i rozchodów 2024

Rozważasz podjęcie pracy w biurze rachunkowym, jednak nie masz pomysłu na to, jak się do tego zabrać i czy Twoje kompetencje są już wystarczające?

A może masz swoją firmę i z chęcią zacząłbyś rozliczać ją w oparciu o PKPiR samodzielnie lub chociaż chcesz być w stanie zweryfikować, czy obsługujące Cię biuro robi to prawidłowo?

Ten kurs przeprowadzi Cię przez zawiłości Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów krok po kroku, dzięki czemu księgowość uproszczona nie będzie miała przed Tobą tajemnic!

Zobacz program Zobacz pakiety

Wyobraź sobie, że w jednym miejscu masz dostęp do kompletu odpowiedzi: ja założyć KPiR, jak ją prowadzić, jakie wydatki można zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności (np. Fb, Google Ads, koszty samochodu), jak wykonywać zapisy księgowe w przypadku, kiedy jesteś podatnikiem czynnym VAT, a także w przypadku, kiedy jesteś z VAT zwolniony.

Nie musisz poszukiwać informacji samodzielnie czy zaglądać do przestarzałych podręczników. Otrzymujesz wygodne wykłady online oparte o kompleksowe prezentacje (prowadzone przez księgową z 16-letnim doświadczeniem), PDFy, quizy i przykłady, a także możliwość kontaktu ze mną, jeśli mimo wszystko coś będzie niejasne.

Czy nie byłoby dobrze przestać się zastanawiać, jak się w końcu dobrze nauczyć obsługi PKPiR w sposób praktyczny, czyli na rzeczywistych przykładach, zamiast przyswajać sobie jedynie suchą teorię?

Niezależnie od tego, czy już coś Ci świta w dziedzinie księgowości uproszczonej, czy też zaczynasz zupełnie od podstaw - ten kurs będzie dla Ciebie idealny!

Być może chcesz pracować w biurze rachunkowym, ale po studiach wydaje Ci się, że jednak za mało wiesz, aby od razu rzucić się w wir obowiązków.

A może zaczynasz od zera i chcesz zmienić pracę, ale myśl o przyswojeniu sobie samodzielnie wszystkich zasad PKPiR powoduje, że pęka Ci głowa… i po prostu nie wiesz, jak podzielić sobie ten materiał na mniejsze porcje.

A może prowadzisz własną firmę i chcesz zrozumieć w końcu, jak pracują dla Ciebie Twoi księgowi (albo w ogóle chcesz zająć się rozliczaniem swojej firmy samodzielnie?).

Możesz oczywiście pójść na kurs stacjonarny, ale czy masz wtedy możliwość powrotu do zagadnień po kilka razy, jeśli coś będzie niejasne?

Możesz też uczyć się z podręczników czy oglądając wyrywkowo materiały publikowane za darmo, ale obawiasz się, że to nie będzie idealna opcja, aby rzeczywiście poradzić sobie później z rzeczywistą pracą.

Czy jest więc jakieś inne rozwiązanie?

Dzięki dostępowi do materiałów z tego kursu nie musisz się już nad tym dłużej zastanawiać.

Poprowadzę Cię za rękę przez wszystkie informacje wymagane do kompleksowego prowadzenia księgowości w oparciu o PKPiR.

Poznasz podstawy prawne, na jakich opiera się prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, zrozumiesz jej strukturę i dowiesz się, kto musi ją prowadzić.

Zobaczysz liczne przykłady zapisów księgowych w PKPiR, a także upewnisz się, jakie koszty i przychody zaliczamy do kosztów i przychodów podatkowych.

Dowiesz się, na czym polega otwarcie PKPiR na dany rok podatkowy, czym jest ewidencja majątku oraz co należy zrobić w sytuacji, kiedy zamykamy podatkową książkę przychodów i rozchodów.

Nauczysz się dokonywać zapisów księgowych w PKPiR w sytuacji, gdy jesteś czynnym podatnikiem VAT, a także w sytuacji, gdy jesteś z VAT zwolniony.

Zaplanowałam kurs tak, aby w jednym miejscu zgromadzić wszystkie informacje, nawet jeśli to Twój pierwszy kontakt z księgowością uproszczoną!

Wierzę, że każda osoba, która chce podjąć pracę w księgowości, jest w stanie swój cel osiągnąć.

Warunek to jednak odpowiednie przyswojenie praktycznej, gotowej do zastosowania od razu w pracy wiedzy.

Dlatego właśnie, na bazie swojego wieloletniego doświadczenia w rachunkowości, już kilka lat temu stworzyłam kurs PKPiR.

I nie jest to kurs, w którym otrzymasz kilka wideo i suche definicje pojęć księgowych, a następnie sam będziesz musiał szukać dodatkowych informacji.

Zamiast tego zaproszę Cię do głębszej pracy.

W ramach kursu przeprowadzę Cię kompleksowo przez wszystkie zagadnienia, opierając się na praktycznych przykładach i kładąc nacisk na te kwestie, o które najczęściej pytają osoby początkujące. Aby lepiej pomóc Ci przyswajać wiedzę, w środku czeka na Ciebie seria quizów, która pomoże Ci zweryfikować, czy rzeczywiście opanowałaś dany materiał.

Sprawdź kurs online
  • Wymagania: brak
  • 21 godzin wykładów online
  • Około 63 godziny nauki
  • Metoda małych kroków
  • Materiały PDF
  • Certyfikat ukończenia
  • Nielimitowany dostęp przez pół roku
  • Przedłużenie dostępu na kolejne pół roku za zaledwie 249 zł
  • Gwarancja aktualności kursu

od 897 zł / pół roku

Zamawiam kurs

Co dostanę w ramach kursu?

Decydując się na kurs PKPiR, otrzymasz ode mnie:

  • Nielimitowany dostęp do materiałów wideo online przez pół roku.
  • Nielimitowany dostęp do praktycznych przykładów, quizów oraz testów przez pół roku.
  • Przedłużenie dostępu na kolejne pół roku to zaledwie 249 zł.
  • W cenie bieżące aktualizacje kursu.
  • Możliwość śledzenia swoich postępów w panelu „Moje konto”.
  • Materiały kursu w formacie pdf do pobrania.
  • Certyfikat ukończenia kursu (z kodem autentyczności) do pobrania.
Zobacz program kursu

Na czym polega ta forma nauki?

Kurs PKPiR odbywa się online, co oznacza, że to Ty decydujesz, kiedy i gdzie się uczysz. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym ograniczenia czasowe nie pozwalają na wzięcie udziału w szkoleniach stacjonarnych.

Łącznie czeka Cię około 63 godziny nauki, w tym z ponad 21 godzin wykładów online, zgrupowanych w bloków tematycznych. Każdy z nich zawiera liczne praktyczne przykłady i quizy, które pozwolą Ci utrwalić i zweryfikować wiedzę z danego obszaru. Wszystkie bloki kończą się testem do samodzielnego rozwiązania – w trakcie trwania kursu przejdziesz 18 takich testów, a każdy z nich możesz rozwiązywać wielokrotnie, do momentu wybrania opcji sprawdzenia poprawnych odpowiedzi. Po uzyskaniu wyniku minimum 50% z każdego testu otrzymasz certyfikat potwierdzający nabycie nowej wiedzy.

  • około 63 godziny
    nauki
  • kontakt mailowy
    z wykładowcą
  • 21 godzin
    wykładów online
  • certyfikat
    ukończenia

Kurs jest zakończony certyfikatem potwierdzającym Twoje uczestnictwo i zdobycie wiedzy niezbędnej do podjęcia pracy na stanowisku asystenta ds. księgowości. Certyfikat zostanie wygenerowany zarówno w języku polskim, jak i angielskim, a pobierzesz go z zakładki „Moje konto”. Znajdziesz na nim kod autentyczności potwierdzający, że dokument ten został wygenerowany przez serwis Mentoris. Nie poniesiesz za to żadnej opłaty – certyfikat w formacie pdf dostaniesz ode mnie gratis w ramach ceny wykupionego pakietu.

Zamawiam kurs

Kto jest autorką kursu?

Obszary księgowości i rachunkowości, w których specjalizuję się już od ponad 20 lat, to moja pasja.

Od 11 lat zarażam nią innych, tworząc materiały oraz profesjonalne kursy online w ramach Mentoris. Uczę rachunkowości od podstaw i praktycznie, bez akademickiego nadęcia.

Myślisz, że ten kurs może być dla Ciebie, ale masz jeszcze kilka wątpliwości?

Jeśli tak, czytaj dalej, a będzie Ci łatwiej podjąć decyzję.

Martwisz się, że nie zdążysz przerobić materiału w wybranym okresie dostępu? Spokojnie. Twoje wyniki będą przechowywane bezterminowo. W dowolnym czasie możesz powrócić do kursu i rozpocząć naukę tam, gdzie skończyłeś. Możesz również rozpocząć kurs na nowo - wszystko zależy od Ciebie.

Coś jest jeszcze dla Ciebie niejasne? Odpowiedzi na najczęstsze pytania znajdziesz tutaj.

  • Czy mogę rozpocząć naukę jeśli nie miałam/miałem wcześniej kontaktu z rachunkowością?

    Nasz system nauki opera się na metodzie małych kroków. Oznacza to, że wyjaśniamy zawiłości rachunkowości w możliwie najprostszy sposób, krok po kroku, nie zakładając, że osoba ucząca się już posiada jakąś wiedzę w tym zakresie. W naszych wykładach stosujemy liczne przykłady, quizy oraz metody zapamiętywania, które pomagają w łatwiejszy sposób przyswoić przekazywaną wiedzę.

  • Czy kursy rozpoczynają się w określonych terminach czy mogę rozpocząć naukę w dowolnym czasie?

    Naukę na kursie można rozpocząć w dowolnym momencie. Materiał kursu odblokowywany jest od razu w całości. Kursy dostępne są online 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Każdy uczestnik korzysta z kursu w wybranym, dogodnym dla siebie terminie. Naukę na kursie można rozpocząć w dowolnym terminie.

  • Czy po kursie PKPiR moja wiedza może być na takim poziomie, abym mógł/mogła samodzielnie rozliczać swoją firmę lub starać się o pracę w biurze rachunkowym?

    Kurs PKPiR został zaprojektowany w taki sposób by przygotować osobę uczącą się do pracy na stanowisku księgowego bądź asystenta ds. księgowości (różne nazewnictwo w różnych firmach). Zapewnia on niezbędne podstawy do pracy w biurach rachunkowych lub samodzielnego rozliczania swojej firmy w oparciu o PKPiR.

  • Jak wygląda proces zakupu kursu?

    1. Po wybraniu przycisku Zamawiam kurs system poprosi Cię o podanie danych: adresu email oraz imienia i nazwiska. WAŻNE by podać poprawny adres mailowy ponieważ na ten adres otrzymasz od nas dane do logowania oraz informacje dotyczące statusu Twojego zamówienia. Sprawdź również poprawność swojego imienia i nazwiska. Zostanie ono umieszczone na certyfikacie po ukończeniu kursu.
    2. Po zaksięgowaniu Twojej płatności (z reguły po kilku minutach od momentu dokonania płatności) otrzymasz od nas informację o odblokowaniu dostępu do kursu na podany przez Ciebie adres email.
    3. Naukę możesz rozpocząć w dowolnym dla siebie momencie. Możesz również przerywać i wznawiać kiedy tylko chcesz.
    4. Masz nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów przez pół roku z możliwością przedłużenia, aby mieć ciągle jak najświeższą wiedzę!

Poznaj opinie o naszych kursach

Dołącz do ponad 4100 zadowolonych uczestników kursu podatkowej książki!</p>

Małgorzata Paliwoda

Agata Wróblewska

Ewelina Sarnecka
Księgowa w biurze rachunkowym

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Magdalenie za kursy i sposób w jaki są one prowadzone. Obecnie kończę staż jako pomoc księgowej a dzisiaj dostałam pierwszą pracę na samodzielnym stanowisku w biurze rachunkowym. Na razie będę pracować na PKPiR, ale z czasem przejmę również firmy na pełnej księgowości. Przeszłam dwa etapy rekrutacji. Kiedy na pierwszym spotkaniu mówiłam o działalności mieszanej, układaniu proporcji i ewentualnych korektach - od razu zostałam zaproszona na kolejną rozmowę. :) A to wszystko dzięki temu, że potrafi Pani świetnie przekazać swoją wiedzę. Od jakiegoś czasu polecam znajomym Pani stronę i na własnym przykładzie udowadniam, że warto :) Jeszcze raz dziękuję!!!

Róża Dulniak
Administrator systemów księgowych

Na naukę z kursem "Podstawy rachunkowości" w Mentoris zdecydowałam się ze względu na wykonywaną pracę. Co prawda nie jestem księgową ale pracuję z osobami zajmującymi się księgowością. Pracuję w dziale IT jako administrator systemów, między innymi również systemu księgowego. Z tego też względu liczy się tu nie tylko wiedza techniczna ale również merytoryczna z zakresu księgowości. Dzięki ukończeniu kursu zdobyłam szeroką wiedzę księgową. Teraz jest mi łatwiej zrozumieć problemy użytkowników i sprostać ich potrzebom. Na moim przykładzie potwierdzam, że kursy Mentoris są niekoniecznie przeznaczone tylko dla księgowych, ale również wiedza z nich zaczerpnięta przydatna jest w wielu innych zawodach.

Postaw na praktyczną wiedzę i przygotuj się do rozliczania firmy w oparciu o PKPiR najlepiej jak to możliwe!

standard

Nauka samodzielna

897 zł
  • 17 modułów zobacz program

  • 21 godzin wideo

  • Dostęp do wszystkich materiałów od razu przez pół roku

  • metoda F.O.K.U.S.S.

  • 17 e-booków do pobrania

  • certyfikat ukończenia - kod zawodu 431101

  • najnowsze aktualizacje na 2024

  • Sesje Q&A raz w miesiącu

  • Grupa wsparcia na Facebook’u

  • Bonus - Webinar “Jak rozliczać składki zdrowotne”

  • e-book Ewidencja wydatków w KPiR w praktyce

  • Indywidualne wsparcie wykładowcy (do 40 pytań)

premium

Nauka w grupie

1 137 zł
lub 56,85 zł miesięcznie (raty 0%)
  • 17 modułów zobacz program

  • 21 godzin wideo

  • Dostęp do wszystkich materiałów od razu przez pół roku

  • metoda F.O.K.U.S.S.

  • 17 e-booków do pobrania

  • certyfikat ukończenia - kod zawodu 431101

  • najnowsze aktualizacje na 2024

  • Sesje Q&A raz w miesiącu

  • Grupa wsparcia na Facebook’u

  • Bonus - Webinar “Jak rozliczać składki zdrowotne”

  • e-book Ewidencja wydatków w KPiR w praktyce

  • Indywidualne wsparcie wykładowcy (do 40 pytań)

vip

Nauka z mentoringiem

1 878 zł
lub 93,90 zł miesięcznie (raty 0%)
  • 17 modułów zobacz program

  • 21 godzin wideo

  • Dostęp do wszystkich materiałów od razu przez pół roku

  • metoda F.O.K.U.S.S.

  • 17 e-booków do pobrania

  • certyfikat ukończenia - kod zawodu 431101

  • najnowsze aktualizacje na 2024

  • Sesje Q&A raz w miesiącu

  • Grupa wsparcia na Facebook’u

  • Bonus - Webinar “Jak rozliczać składki zdrowotne”

  • e-book Ewidencja wydatków w KPiR w praktyce

  • Indywidualne wsparcie wykładowcy (do 40 pytań)

Jeśli posiadasz już wiedzę z podstaw ksiegowości na KPiR to polecamy praktyczny kurs KPiR na Comarch Optima . Więcej szczegółów znajdziesz tutaj .

Podatkowa książka przychodów i rozchodów 2024:

  • 1. Jak korzystać z kursu koniecznie zajrzyj WAŻNE

    Witaj w kursie Mentoris!

    W tym module dowiesz się jak korzystać z kursu tj:

    • jak zaplanować naukę na kursie, żeby kurs UKOŃCZYĆ,
    • gdzie zaleźć materiały kursu,
    • jak wygląda test,
    • gdzie znajdziesz certyfikat kursu.
  • 2. Jaką formę opodatkowania wybrać w 2024

    Jeżeli zastanawiasz się jaka forma opodatkowania Twojej działalności lub działalności Twojego klienta będzie najkorzystniejsza w 2024 to zobacz nasze szkolenie.

    W ramach szkolenia omawiamy:

    • podstawowe formy rozliczania podatku dochodowego przez jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne osób fizycznych, spółki jawne osób fizycznych oraz spółki partnerskie.
    • wyjaśniamy zasady rozliczania podatku dochodowego w oparciu o kartę podatkową, ryczałt (tzw. przychody ewidencjonowane), zasady ogólne oraz podatek liniowy.
    • na przykładach przedstawiamy zasady kalkulacji podatku oraz składki na ubezpieczenie zdrowotne dla ryczałtu, skali podatkowej i podatku liniowego.
    • na przykładach porównujemy obciążenia na danej formie opodatkowania i wybieramy tą najkorzystniejszą dla danego przypadku.

    Szkolenie składa się z:

    • nagranych materiałów wideo - ok. 2 h,
    • materiałów pdf do pobrania,
    • testu.

     

  • 3. PKPiR - wprowadzenie

    Wykłady prezentują KPiR, jaki jest jej wzór, z jakich kolumn się składa. Wyjaśniają kto ma obowiązek prowadzenia KPiR oraz w jakim momencie zgodnie z przepisami należy rozpocząć prowadzenie KPiR. Wykłady omawiają także konsekwencje prowadzenia KPiR w formie komputerowej oraz jak długo należy przechowywać KPiR. Na koniec przedstawiają kiedy nalezy w KpiR ujmować kwoty brutto a kiedy kwoty netto przychodów i kosztów.

  • 4. Spis z natury (remanent)

    Wykłady omawiają czym jest spis z natury oraz kiedy należy go tworzyć. Wyjaśniają poszczególne elementy spisu z natury, metody wyceny oraz ewidencję spisu z natury (remanentu) w podatkowej książce przychodów i rozchodów.

  • 5. Przychody w KPiR cz. 1

    Wykłady wprowadzają w temat ewidencji przychodów w podatkowej książce przychodów i rozchodów i stanowią cz. 1 serii. Omawiają pojęcie przychodu z perspektywy przepisów o podatku dochodowym. Wyjaśniają jak określić kwotę przychodu, jakie mamy typy przychodów w KPiR oraz jak ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych definiuje datę uzyskania przychodu,  na podstawie której należy wpisać przychód do KPiR. Na koniec przypominają jak przychód powinien zostać zaewidencjonowany w rejestrze VAT i jak ustawa o VAT definiuje moment powstania obowiązku podatkowego czyli mówiąc wprost w deklaracji za jaki okres musimy rozliczyć VAT należny z danej operacji sprzedaży.

  • 6. Dokumentowanie i ewidencja przychodu w KPiR i rejestrach VAT

    Wykłady omawiają dokumenty, na podstawie których możemy ująć przychód w podatkowej książce przychodów i rozchodów jak również w rejestrach VAT. Wyjaśniają co kryje się pod pojęciem sprzedaży udokumentowanej oraz nieudokumentowanej a także omawiają regulacje odnośnie faktur, kas fiskalnych czy ewidencji sprzedaży.

  • 7. Korekta przychodu, pozostałe przychody

    Wykłady omawiają zasady korekty przychodu w podatkowej książce przychodów i rozchodów jak również w rejestrach VAT. Prezentują ewidencję i dokumentowanie pozostałych przychodów takich jak kary umowne, zbycie środków trwałych itd. Na koniec przedstawiają przychody zwolnione z podatku dochodowego, przychody nie podlegające pod PIT oraz przychody z innych źródeł, które nie powinny zostać ujęte w KPiR.

  • 8. Ewidencja kosztów w PKPiR

    Wykłady omawiają zasady ewidencji kosztów w KPiR. Wyjaśniają kiedy wydatek może zostać zaliczony do kosztów uzyskania przychodów (KUP)a także listę wyłączeń. Prezentują metody ewidencji kosztów: memoriałową oraz uproszczoną. Na przykładach przedstawiają zasady ewidencji w KPiR kosztów związanych z zakupem materiałów i towarów oraz kosztów ubocznych zakupu.

  • 9. Ewidencja wynagrodzeń w KPiR

    Wykłady omawiają zasady ewidencji wynagrodzeń pracowników w KPiR z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło oraz umowy zlecenie. Wyjaśniają pojęcia świadczeń pieniężnych oraz niepieniężnych a także obowiązki jakie nakłada ustawodawca na pracodawcę przy zatrudnianiu pracowników.

  • 10. Zasady kalkulacji wynagrodzeń - rozrachunki z pracownikami cz. 1

    Wykłady omawiają zasady kalkulacji wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie oraz umowy o dzieło. Przedstawiają również w jakich sytuacjach i w jaki sposób wyliczyć dodatkowe obciążenia pracodawcy z tytułu ww. umów. W ramach wykładów poruszone zostają m.in. zasady kalkulacji składek ZUS na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne a także zaliczki na podatek dochodowy.

  • 11. Pozostałe wydatki w KPiR

    Wykłady omawiają zasady ewidencji pozostałych wydatków w KPiR. W części I omawiają ewidencję m.in. czynszu za lokal, opłaty za media, podatku od nieruchomości, składek ZUS właściciela firmy.

  • 12. Korekta kosztów - limit transakcji gotówkowych, biała lista oraz mechanizm podzielonej płatności

    Temat omawia zasady dokonywania korekty kosztów w KPiR w sytuacji gdy dokonamy płatności za fakturę kosztową niezgodnie z przepisami tj. np. gotówkowo lub na rachunek nie znajdujący się na białej liście podatków bądź przelewem zwykłym zamiast przelewem w split payment - w sytuacji gdy takie formy płatności nas obowiązywały.

    Temat omawia w jakich sytuacjach stosujemy białą listę czy też MPP oraz czy i jak możemy uniknąć konsekwencji podatkowych

  • 13. Faktura korygująca zakup, różnice kursowe

    Wykłady omawiają zasady korekty kosztów w KPiR w związku z otrzymaną fakturą korygującą. Na koniec wyjaśniają zasady ewidencji w KPiR różnic kursowych.

  • 14. Ewidencja środków trwałych cz. 1

    PKPiR - środki trwałe

  • 15. Ewidencja środków trwałych cz.2

    Wykłady stanowią kontynuację tematu dotyczącego ewidencji środków trwałych. Wyjaśniają poszczególne metody amortyzacji, w tym amortyzację liniową, degresywną oraz jednorazową (środki trwałe niskocenne, pomoc de minimis, fabrycznie nowe środki trwałe). Przedstawiają także zasady amortyzacji budynku/lokalu mieszkalnego oraz samochodu wykorzystywanych w działalności gospodarczej.

  • 16. Koszty samochodu w firmie

    Wykład omawia zasady kwalifikowania wydatków dotyczących samochodów osobowych wykorzystywanych w działalności gospodarczej. Wyjaśnia, które wydatki stanowią koszty uzyskania przychodu (KUP) w przypadku samochodu zakupionego na firmę, wynajmowanego na podstawie umowy leasingu operacyjnego bądź prywatnego samochodu wykorzystywanego na cele działalności gospodarczej.

  • 17. Ulga na złe długi w podatkach dochodowych

    Wykład omawia zasady stosowania ulgi na złe długi w podatkach dochodowych tj. w PIT oraz CIT.

  • 18. Jak kalkulować zaliczki i zamknąć rok w KPiR

    Wykład omawia zasady kalkulacji zaliczki na podatek dochodowy w oparciu o skalę podatkową oraz podatek liniowy. Wyjaśnia również jakie mamy obowiązki na koniec roku w związku z zamknięciem KPiR.

Jak zacząć?

  • Po wybraniu przycisku Zamawiam kurs system poprosi Cię o podanie danych: adresu email oraz imienia i nazwiska.
    WAŻNE, by podać poprawny adres mailowy, ponieważ na ten adres otrzymasz od nas dane do logowania oraz informacje dotyczące statusu Twojego zamówienia.
    Sprawdź również poprawność swojego imienia i nazwiska. Zostanie ono umieszczone na certyfikacie po ukończeniu kursu.
  • Po zaksięgowaniu Twojej płatności (z reguły po kilku minutach od momentu dokonania płatności) otrzymasz od nas informację o odblokowaniu dostępu do kursu na podany przez Ciebie adres email.
  • Naukę możesz rozpocząć w dowolnym dla siebie momencie. Możesz również przerywać i wznawiać kiedy tylko chcesz.
  • Masz nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów przez pół roku z możliwością przedłużenia, aby mieć ciągle jak najświeższą wiedzę!
dot