Podatkowa książka przychodów i rozchodów 2018


Pkpir%20duze%20%281%29
Szacowany czas nauki:
54 godziny
Czas trwania wykładów
18 godzin
Poziom:
od podstaw
Wymagania:
brak wymagań
Lokalizacja:
online
269 zł / 90 dni
za przedłużenie tego kursu na ten sam okres zapłacisz jedynie 29 zł
1062 osób skorzystało już tego kursu.
  • Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Magdalenie za kursy i sposób w jaki są one prowadzone. Obecnie kończę staż jako pomoc księgowej a dzisiaj dostałam pierwszą pracę na samodzielnym stanowisku w biurze rachunkowym. Na razie będę pracować na PKPiR, ale z czasem przejmę również firmy na pełnej księgowości. Przeszłam dwa etapy rekrutacji. Kiedy na pierwszym spotkaniu mówiłam o działalności mieszanej, układaniu proporcji i ewentualnych korektach - od razu zostałam zaproszona na kolejną rozmowę. :) A to wszystko dzięki temu, że potrafi Pani świetnie przekazać swoją wiedzę. Od jakiegoś czasu polecam znajomym Pani stronę i na własnym przykładzie udowadniam, że warto :) Jeszcze raz dziękuję!!!
    Ewelina Sarnecka
    Księgowa w biurze rachunkowym
  • Atutem kursów jest nauka od podstaw, zajęcia są zrozumiałe dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z księgowością. Świetnie sprawdzą się dla osób, które mają ograniczony czas, ale są zorganizowane. Zajęcia przygotowane są rzetelnie, na wysokim poziomie merytorycznym jak i fachowo opracowane dydaktycznie. Lektor zwięźle i przyjemnym głosem prowadzi nas poprzez kolejne fazy zajęć. Dodatkowo do lekcji przygotowane są materiały PDF, które pomagają odświeżyć wiedzę. Ciekawa forma i wiele przykładów praktycznych, które nie tylko ułatwiają zrozumienie zagadnienia, ale co najważniejsze, przydadzą się w codziennej pracy. Szczerze i bez wahania polecam kusy Mentoris.
    Ewa Wiese
    CEO www.clou-media.de
  • Państwa kursy są niesamowite! Niesamowitość ta przejawia się pod względem języka jakim przekazywane są treści z rachunkowości, przejrzysty materiał, dogodność szkolenia w dowolnym czasie. Cieszę się że mogłam i mam nadzieję że będę mogła dalej z Państwem współpracować.
    Margareta Górkowska - Adamczak.
    Właścicielka Biura Rachunkowego Parytet. Wykładowca.
  • Kilka lat współpracy z polskimi przedsiębiorcami spowodowały, że zaczęłam myśleć o zawodzie księgowego. Na początku nie było łatwo, specjalistyczne słownictwo, zawiłe przepisy i skomplikowane obliczenia raczej zniechęcały niż zachęcały. Usilnie próbowałam czytać książki, zapoznać się z fachową literaturą, niestety wciąż brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł kurs Mentoris w szybki i łatwy sposób zapoznałam się z podstawą rachunkowości, odbyłam staże i obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego księgowego. Droga którą pokonałam nie była prosta, ale uświadomiła mi, że z odpowiednimi narzędziami człowiek może góry przenosić.
    Małgorzata Druciarek
    Samodzielna księgowa w ABYARD sp. z o.o.
  • W trakcie studiów odkryłem swoje powołanie. Jestem bardzo zainteresowany pracą w kontrolingu, moim marzeniem jest praca jako kontroler finansowy. Stąd też poszedłem na kurs podstawowej rachunkowości i jestem w trakcie walki z rachunkowością zarządczą w Mentoris. Bardzo chcę zmienić swoją pracę i liczę na to, że kursy przygotowane na tej stronie oraz zdobycie certyfikatu pomogą mi w rozpoczęciu mojej nowej kariery. Jestem zadowolonym klientem Państwa serwisu, po zrobieniu kursu podstawowej rachunkowości oraz mojej znajomości Excela dostałem kilka nowych propozycji pracy.
    Tomasz Książek
    Specjalista ds. produkcji
  • Na naukę z kursem "Podstawy rachunkowości" w Mentoris zdecydowałam się ze względu na wykonywaną pracę. Co prawda nie jestem księgową ale pracuję z osobami zajmującymi się księgowością. Pracuję w dziale IT jako administrator systemów, między innymi również systemu księgowego. Z tego też względu liczy się tu nie tylko wiedza techniczna ale również merytoryczna z zakresu księgowości. Dzięki ukończeniu kursu zdobyłam szeroką wiedzę księgową. Teraz jest mi łatwiej zrozumieć problemy użytkowników i sprostać ich potrzebom. Na moim przykładzie potwierdzam, że kursy Mentoris są niekoniecznie przeznaczone tylko dla księgowych, ale również wiedza z nich zaczerpnięta przydatna jest w wielu innych zawodach.
    Róża Dulniak
    Administrator systemów księgowych
  • Wykupiłam u Państwa kursy od podstaw, bo stwierdziłam, że może mam braki w tej dziedzinie, dlatego potem problemy się spiętrzają. Dalej będę korzystała z Pani pomocy, ponieważ kursy są jasne, przejrzyste, zrozumiałe, bardzo dużo mi dają, a nawet więcej....przyswajam więcej informacji niż na kursie w Stowarzyszeniu Księgowych na który aktualnie uczęszczam. Dziękuję.
    Beata Filanowska
    Księgowa, Bag-bud
  • Szczególne uznanie za logiczny, przejrzysty przekaz oraz praktyczne ujęcie tematu, dające wymierne korzyści w miejscu pracy. Gorąco polecam wszystkim, który cenią sobie profesjonalizm i czas. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów zawodowych :-)
    Anna Jankowska
    księgowa AR z j. niemieckim
  • Pokaż historie naszych słuchaczy
  • Więcej opinii
lock checkmark circle-right checkbox-checked info list repeat download certificate facebook youtube play pause clock dot avatar question